تور استانبول پاییز 96

 


هتل تکسیم گونن استانبول

این هتل دارای سرویس نگهداری کودکان برای راحتی و آرامش خاطر خانواده ها میباشد. همچنین امکانات تفریحی نظیر استخر، ماساژ، جکوزی، استخر روباز، سونا، حمام ترکی و بخار، حمام ترکی و استخر سر پوشیده است. اتاق های ویژه و سوئیت مخصوص برای  تازه عروس ها و  اتاقهای VIP است. از امکانات ورزشی هتل تکسیم گونن استانبول می توان به مرکز بدنسازی اشاره کرد. این هتل دارای دیگر خدمات برای رفاه مسافران تور استانبول میباشد که شامل خدمات خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، ترانسفر فرودگاه، لباسشویی، خشکشویی، آرایشگاه، صبحانه در اتاق، اتو کشی، صرافی، خدمات کفش و واکس، کرایه ماشین، خدمات تورها و فکس و کپی میباشد.

سایر امکانات رفاهی این هتل: رستوران، پذیرش شبانه روزی که در همه ساعات آماده پذیرش میباشد، بالکن، اتاقهای پاک و بدون سیگار، آسانسور، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، تهویه، بار و گرمایش است.

 

هتل تکسیم گونن استانبول

 


 هتل کریستال استانبول

این هتل دارای امکان سرویس نگهداری کودکان برای راحتی و آرامش خاطر خانواده ها میباشد و همچنین امکانات تفریحی مثل سونا، استخر و استخر سر پوشیده را داراست و نیز دارای اتاق های ویژه و امکانات برای معلولین میباشد. این هتل دارای خدمات خانه داری، امکانات اتاق جلسه و ضیافت، لباسشویی، خشکشویی، اتو کشی، خدمات تورها و همچنین فکس و کپی میباشد. سایر امکانات این هتل نیز شامل رستوران، پذیرش شبانه روزی که در تمامی ساعات آماده پذیرش مهمانان و گردشگران تور استانبول است. اتاقهای پاک و بدون سیگار، آسانسور، پذیرش و تحویل سریع، تهویه و بار میباشد.

 

هتل کریستال استانبول

 


 هتل گرند هیلاریوم  استانبول

امکانات تفریحی این هتل شامل استخر، ماساژ،  سونا، حمام ترکی و بخار، حمام ترکی و استخر سر پوشیده میباشد. این هتل دارای امکانات ورزشی همانند مرکز بدنسازی میباشد که علاقه مندان به ورزش میتوانند از این مرکز استفاده کنند. دیگر خدمات  این هتل شامل خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، لباسشویی، خشکشویی، اتو کشی، صرافی، فروشگاه هدایا و سوغات، خدمات تورها، فکس و کپی، کرایه اتومبیل و امکانات اتاق VIPمیباشد. از سایر امکانات این هتل می توان  رستوران، پذیرش شبانه روزی مسافران تور استانبول، اتاقهای پاک و بدون سیگار، آسانسور،  گاوصندوق، فروشگاه در هتل، تهویه، بار، اتاقهای ضد صدا، گرمایش و منطقه پاک و بدون سیگار را نام برد.

 

هتل گرند هیلاریوم استانبول

 


 هتل کرون پلازای استانبول

(واقع شده در منطقه تاریخی)

این هتل دارای سرویس نگهداری کودکان مباشد تا خوانواده ها بتوانند سفری خوش و پر خاطره ای را سپری کنند. امکانات تفریحی این هتل شامل استخر، ماساژ، سونا، مرکز سلامت و آبگرم، حمام ترکی و استخر سر پوشیده است. اتاق های ویژه هتل کرون پلازای استانبول سوئیت هایی مخصوص تازه عروسها و اتاقهای VIP است. از امکانات ورزشی این هتل نیز میتوان به مرکز بدنسازی اشاره کرد که علاقه مندان به ورزش میتوانند از آن استفاده کنند. دیگر خدمات این هتل برای رفاه مسافران تور استانبول شامل خدمات خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، لباسشویی، خشکشویی، آرایشگاه، صبحانه در اتاق، صرافی، فکس و کپی و مرکز تجارت است. سایر امکانات نیز  رستوران، پذیرش شبانه روزی که در تمامی ساعات اقدام به پذیرش مسافران میکند، اتاقهای پاک و بدون سیگار،  آسانسور، پذیرش و تحویل سریع، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، فروشگاه در هتل، تهویه، بار، اتاقهای ضد صدا و گرمایش میباشد.

 

هتل کرون پلازای استانبول

 


 هتل گولدن ایج استانبول

امکانات تفریحی این هتل شامل استخر، ماساژ، استخر روباز، سونا، حمام ترکی و بخار، حمام ترکی میباشد. هتل گولدن ایج دارای سالن بیلیارد بوده که مسافران تور استانبول عزیز میتوانند از آن استفاده کنند. این هتل دارای خدمات خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، لباسشویی، خشکشویی، صبحانه در اتاق، اتو کشی، صرافی، خدمات کفش و واکس، خدمات تورها و فکس و کپی برای رفاه حال مسافران میباشد. سایر امکانات این هتل نظیر رستوران، پذیرش شبانه روزی که در همه ساعات آماده پذیرش گردشگران میباشد، روزنامه، بالکن، اتاقهای پاک و بدون سیگار، آسانسور، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، تهویه، بار، گرمایش و منطقه بدون سیگار میباشد.

 

هتل گولدن ایج استانبول

 


 هتل گرند جواهر کانونشن سنتر استانبول

این هتل دارای امکاناتی مثل سرویس نگهداری کودکان است تا خانواده ها سفری راحت و آرام داشته باشند. امکانات تفریحی این هتل شامل استخر، ماساژ، استخر روباز، سونا، سولاریوم، حمام ترکی و بخار، استخر سر پوشیده میباشد . این هتل شامل اتاق های ویژه با امکاناتی برای معلولین است. همچنین شامل مرکز بدنسازی برای علاقه مندان به ورزش نیز میباشد. دارای خدماتی چون خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، لباسشویی، خشکشویی، آرایشگاه، صبحانه در اتاق، صرافی، فروشگاه هدایا و سوغات، فکس و کپی میباشد. سایر امکانات این هتل شامل رستوران، پذیرش شبانه روزی که در تمامی ساعات از شبانه روز آماده پذیرش گردشگران تور استانبول میباشد، روزنامه، بالکن، اتاقهای پاک و بدون سیگار، آسانسور، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، تهویه، بار، باغ و منطقه پاک و بدون سیگار میباشد.

 

هتل گرند جواهر کانونشن سنتر استانبول

 


 هتل آل سیزن استانبول

از امکانات تفریحی هتل آل سیزن اتاق بازیهای کامپیوتری برای استفاده کودکان و نوجوانان است، همچنین استخر، ماساژ و سونا نیز از دیگر امکانات این هتل میباشد. اتاق های ویژه این هتل شامل اتاق های خانوادگی است که جهت رفاه حال مسافران فراهم شده است. دیگر خدمات این هتل شامل خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، لباسشویی، خشکشویی، اتو کشی، خدمات تورها، فکس و کپی، کرایه اتومبیل و سرویس ایاب و ذهاب (مشمول هزینه) میباشد. سایر امکانات این هتل نظیر رستوران، پذیرش شبانه روزی که در تمامی ساعات آماده پذیرش مسافران تور استانبول میباشد،  اتاقهای پاک و بدون سیگار، آسانسور، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، تهویه، محل مخصوص کشیدن سیگار، بار، اتاقهای ضد صدا، گرمایش، منطقه بدون سیگار، رستوران و بار مخصوص تنقلات میباشد.

 

هتل آل سیزن استانبول

 


 هتل تایتانیک بیزینس استانبول

امکانات تفریحی این هتل شامل سرویس نگهداری کودکان و اتاق بازیهای کامپیوتری میباشد تا خانواده ها سفر خود را به راحتی پشت سر بگذارند. این هتل دارای امکاناتی نظیر استخر، ماساژ، جکوزی، استخر روباز، سونا، مرکز سلامت و آبگرم، سولاریوم، حمام ترکی و بخار، حمام ترکی، استخر سرباز (فصلی) و ایوان مخصوص حمام آفتاب میباشد. همچنین دارای اتاق و امکانات رفاهی برای معلولین نیز می باشد. این هتل امکاناتی برای ورزش دوستان نیز مهیا کرده که این امکانات شامل مرکز بدنسازی، بیلیارد، پینگ پنگ و اسکواش میباشد.

دیگر خدمات این هتل:خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، لباسشویی، خشکشویی، آرایشگاه، صبحانه در اتاق، اتو کشی، صرافی، فروشگاه هدایا و سوغات، خدمات تورها، فکس و کپی، مرکز تجارت، خدمات تهیه بلیط، کرایه اتومبیل، سرویس مستخدم و امکانات اتاق VIP. سایر امکانات شامل رستوران، پذیرش شبانه روزی که در تمامی ساعات آماده پذیرش گردشگران تور استانبول میباشد، بالکن، اتاقهای پاک و بدون سیگار، آسانسور، انبار بار و چمدان، فروشگاه در هتل، تهویه، بار، باغ، گرمایش، رستوران و بوفه را داراست.

 

هتل تایتانیک بیزینس استانبول

 


 هتل بست وسترن آکروپال استانبول

امکانات تفریحی شامل سرویس نگهداری کودکان میباشد تا خانواده ها با آرامش خیال از سفر خود لذت ببرند. این هتل دارای استخر و جکوزی میباشد. این هتل دارای اتاقهای ویژه و امکانات برای معلولین و همچنین سوئیت هایی مخصوص تازه عروسها و اتاقهای VIP و اتاقهای خانوادگی میباشد. امکانات ورزشی این هتل برای علاقه مندان به ورزش شامل کرایه دوچرخه و کوه نوردی میباشد. از دیگر امکانات این هتل مثل خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، لباسشویی، خشکشویی، سرو صبحانه در اتاق، اتو کشی، صرافی، کرایه ماشین، خدمات تورها، فکس و کپی، مرکز تجارت و خدمات تهیه بلیط میباشد. سایر امکانات این هتل رستوران، پذیرش شبانه روزی که در همه ساعات آماده پذیرش گردشگران تور استانبول میباشد، روزنامه، بالکن، اتاقهای پاک و بدون سیگار، آسانسور، پذیرش و تحویل سریع، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، تهویه، محل مخصوص کشیدن سیگار، بار، باغ، گرمایش و کتابخانه میباشد.

 

هتل بست وسترن آکروپال استانبول

 


 هتل سی وی کی استانبول

تکسیم

امکانات این هتل برای گردشگران شامل استخر، ماساژ، سونا، مرکز سلامت و آبگرم، حمام ترکی و بخار میباشد. همچنین این هتل دارای اتاق های ویژه و مخصوص با امکاناتی برای معلولین است تا این عزیزان در آسایش و رفاه سفر خود را سپری کنند. همچنین برای علاقه مندان به ورزش نیز دارای امکانات ورزشی و مرکز بدنسازی است. دیگر خدمات این هتل شامل خدمات خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، لباسشویی، خشکشویی، آرایشگاه، اتو کشی، فکس و کپی و مرکز تجارت است. سایر امکانات هتل سی وی کی، رستوران، پذیرش شبانه روزی که در تمام ساعات شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مسافران تور استانبول میباشد، اتاقهای پاک و بدون سیگار، آسانسور، انبار بار و چمدان، تهویه، محل مخصوص کشیدن سیگار و بار میباشد.

 

هتل سی وی کی استانبول