رستور ان ایرانی شهرزاد استانبول

امروزه افراد زیادی هستن که با مسافرات به کشور های متفاوت سعی می کنند. طعم غذا های کشورهای دیگر را بچشند. استانبول با توجه موقعیت مناسب جغرافیایی تاریخی یکی از زیبا ترین شهر های توریستی دنیا محسوب می شود. این شهر روزانه میزبان توریست های بسیاری می باشد. در این میان رستوان غذا های ایرانی که بسیار لذیذ و خوشمزه هستند، روزانه میهمانان ایرانی و غیر ایرانی زیادی را پذیرایی می کنند رستوران شهرزاد بامحیط آرام و دلپذیری از ساعت 9 تا 24 به پذیرایی از میهمانان خود می پردازد.


آدرس: ترکیه، استانبول، تقسیم شماره 24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رستوران ایرانی نایب استانبول

همانطور که می دانید نوع غذا های ایرانی و مزه آنها باعث شده علاقه مندان و مخاطبین زیادی به خود جذب کند. روزانه چه در ایران و چه در مناطق گردشگری دیگری برای صرف این غذاها افراد زیادی سردست می شکنند. امروزه در استانبول که یکی از مناطق بزرگ گردشگری در نوع خود می باشد، رستورانها ایرانی متعددی برای پذیرایی از میهمانان ایرانی و غیر ایرانی بنا شده است. رستوران ایرانی نایب در استانبول در محله فاتح قرار دارد. این رستوران ظرفیت پذیرایی از 120 میهمان را دارد.

رستوران ایرانی نایب استانبول

رستوران ایرانی آسمان استانبول

امروزه مسافرت به خارج از ایران یکی از رایج ترین تفریحات ایرانی ها مبدل گشته  اما چه بسا افرادی هستند، که با همه علاقه شان به  مسافرت ترجیح می دهند به سبک همیشگی  خودشان غذا میل کنند . و رستوران آسمان یکی از رستورا نهای ایرانی می باشد که در استانبول موجود می باشد. و باطبخ غذا های لذیذ ایرانی روزانه پذیرای میمانان زیادی به ویژه ایرانی ها میباشد.

آدرس: ترکیه، استانبول، فاتح، آکسارای، بلوار آتاتورک، شماره ۱۵۸ 

رستوران ایرانی آسمان استانبول

 

رستوران ایرانی ریحون استانبول

یکی از رستورانهای که در استانبول مراجعین زیادی دارد رستوران های ایرانی می باشد. این رستوران ها روزانه پذیرای میهمانان زیادی می باشد. این رستوران در نزیکی خیابان استقلال و میدان تکسیم واقع شده است. طراحی دکرواسیون داخلی این رستوران به سبک ایرانی می باشد. میزان قیمت منو غذای این رستوران از 50 تا 21 لیر میباشد. و همچنین این رستوران امکان رزرو غذای بیرون بر را نیز دارا می باشد.

آدرس: ترکیه، استانبول، خیابان ینی کارسی شماره ۸، محله توم توم
رستوران ایرانی ریحون استانبول

 

رستوران روملی‌ حصار اسکله

این رستوران روی تنگه بسفربر روی یک دژ قرون وسطایی درست شده است. این رستوران دارای منظره ای بسیار زیبا بوده و با سرو غذا های سنتی ترکی خود فضای سنتی بسیار دل پذیر را ایجاد کرده است. مردم این منطقه نیز حتی به آن علاقه زیادی دارند. و حتی پیشخدمتها میهمانان را با اسم می شناسند. این رستوران می تواند با فضای بسیار زیبای خود محیط خطره انگیزی برای شما به ارمغان آورد.

رستوران روملی‌حصار اسکله